The Sims 3 Showtime Eklenti Paketi

İşte sizin bir yıldız olma ve hikâyenizi anlatma şansınız! EA bugün PC ve Mac için The Sims 3 : Showtime eklenti paketinin geliştirmede olduğunu ve Mart 2012’de tüm dünyada piyasaya sürüleceğini duyurdu. The Sims’in son eklenti paketi oyunculara Simlerinizle meteliksiz başlayıp zengin olma macerasını yaşama ve bu deneyimlerini arkadaşlarıyla paylaşma imkânı sunuyor. Yeni ve son teknoloji sosyal özellikleri kullanarak –kişisel haber kaynağı (Facebook’taki gibi duvarınız gibi) ve canlı oyun içi güncellemeleri- oyuncular birbirlerinden daha önce hiç olmadıkları kadar rahat haberdar olabilecekler.“The Sims 3 : Showtime, Sims’te size sunulan ayrıcalıklar açısından çok büyük bir adım.” diye açıklıyor, The Sims stüdyosunun genel müdürü Scott Evans. “İlk defa, Simlerinizi arkadaşlarınızın oyununa göndermenize imkân veren yeni özellikler ekliyoruz. Onların mekânında, onların Simlerinin önünde yeteneklerinizi sergileyebilecek ve ikiniz de bir ödül kazanacaksınız. Oyundaki bu şöhrete yükselişinize dair anları yakalayıp arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.”

The Sims 3 : Showtime oyunculara oyundan hiç çıkmadan arkadaşlarıyla ve sevgili fanlarıyla ilişki kurma ve paylaşma imkanı tanıyor. Oyuncular yepyeni bir dünyaya adım atacaklar ve şarkıcı, akrobat, sihirbaz ve DJ olma hayallerini yaşayacaklar. Yepyeni SimPort özelliğini kullanarak Simlerini arkadaşlarının evine yollayabilecek ve onların dünyasında yeteneklerini sergileyebilecek, onların kasabasında sahneye çıkabilecek, turlara çıkabilecek ve eleştirilebilecekler. Bu yolda, hedeflere ulaşarak ve düelloların (meydan okumaların) üstesinden gelerek –ki bu düellolar duvar mesajlarınızdan takip edilip paylaşılabilecek- ödüller kazanabilecekler. Oyuncuların Simlerinin başarılarını, oyun stratejilerini paylaşma, dilek listeleri oluşturma, hediyeler gönderme, yeni arkadaşlar edinme, e-kart göndererek veya haber kaynağında oyunda yaşadığı anları paylaşabilme şansı olacak. 

Bir şeyler inşa etmekten hoşlananlar kendi Sim sahnelerini dekorlarla ve özel efektlerle tasarlayabilecek, böylece şık konser salonları, dev gibi stadyumları ve bağımsız film stüdyoları olabilecek. Sahnenin nasıl yaratıldığı Simin performansına ve kariyerindeki gelişmesine etki edecek. Meydan okumayı seven oyuncular oyun içi ödüller kazanabilecek ve üst sınıf yerlerde efsanevi performanslar sergilemek gibi hedeflere ulaşabilecek. Yeni şeyler denemeyi seven oyuncular için oyunda sonsuz seçenekler olacak ve durumlar arasından birbirine bağlı seçimler yaparak değişik hikayeler yaratmak mümkün olacak, çok güleceksiniz! 

The Sims 3 : Showtime şu anda önsiparişlere açık. Şimdi sipariş verenler otomatik olarak sınırlı üretim olan (o yüzden önsipariş için acele edin!) versiyona yükseltilecekler –ki bu versiyonda “En Yüksek Sahne” mekânı olacak. Oyuncular tamamen isteğe göre tasarlanabilir, dekorlarla, özel efektlerle, ışıklar ve arka planlarla dolu bu sahneyi kendi dünyalarına ekleyerek Simlerinin yeteneklerini sergilemesi için ek bir mekan olarak kullanabilecek.

http://www.dailymotion.com/embed/video/xmt4px
The Sims 3 – Showtime Trailer ile SimsTRcom

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: